Balıkesir'in En Güvenilir Evden Eve Nakliyat Firması
 • Nazar Evden Eve NakliyatTelefon
  0 (266) 244 53 51
 • Nazar Evden Eve NakliyatE-Mail
  balikesirnazarnakliyat@hotmail.com
 • Nazar Evden Eve NakliyatMesai Saatleri
  08:00 – 20:00
 • Nazar Evden Eve Nakliyat
 • Nazar Evden Eve Nakliyat
 • Nazar Evden Eve Nakliyat

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyalarınızın belirli bir süre sağlıklı koşullarda muhafaza edilmesi gerektiğinde hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Son derece modern tesislerimizde, ev eşyalarının zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlayan çok sayıda farklı büyüklüklerde depolarımız mevcuttur. Depolarımız her türlü haşereden, tozdan ve partikülden arındırılmıştır ve tüm depolarımızda havalandırma sistemi mevcuttur. Bu sayede eşyalarınızın çok uzun süre dahi hiçbir zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlayabilmekteyiz.

 

Firmamız tarafından sunulan ev eşyası depolama hizmetlerimiz için sadece bir hafta süre yeterli olmaktadır. Bir hafta içerisinde sizin eşyalarınız için en uygun olan depo ekiplerimiz tarafından hazırlanmakta ve eşyalarınız bu süre zarfında yine firmamız tarafından depolarımıza taşınabilmekte, yerleştirilebilmektedir.eşya depolama öncesinde eşyalarınızın paketlenmesi ve kolilere yerleştirilmesi görevi de firmamız tarafından üstlenilir. Bu işlemler deneyimli ekiplerimiz tarafından en kaliteli malzemeler ve en profesyonel yöntemler ile yapıldığında eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi mümkün olabilmektedir. Bu yüzden paketleme işlemleri için firmamızın profesyonel çalışmalarından faydalanmanızı öneririz.

 

Ev Eşyalarınızı En Sağlıklı Ortamlarda Muhafaza Ediyoruz

Balikesir Ev eşyası depolama hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın tümü tek tek kayıt altına alınmaktadır. Kayır formunun bir nüshası da müşterimize teslim edilir. Müşterilerimiz diledikleri herhangi bir günde ve saatte tesislerimizi ziyaret ederek eşyalarının depolandığı alanda incelemelerde bulunabilirler ve eşyalarını kontrol edebilirler. Bu hizmet pek çok firma tarafından sunulmuyor olsa da firmamız tüm müşterilerine sunmaktadır.

Depolama hizmetlerimiz de eşyalarınız sigorta kapsamında verilmektedir. Herhangi bir yangın, sel gibi istenmeyen durumlar karşısında eşyalarınızın zarar görmesi olasılığını her ne kadar özel yöntemlerimiz ile minimuma indirgemiş olsak da müşterilerimize sigortalı eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Böylece oluşabilecek olası zarar sigorta firmaları tarafından karşılanabilmektedir. Müşterilerimizin hiçbir faaliyetimizde mağdur olmasına izin vermiyoruz. Bu nedenle tüm hizmetlerimizde olduğu gibi depolama hizmetlerimizde de sigorta güvencesini müşterilerimize sunmaktayız.

Nazar Evden Eve Nakliyat
Nazar Evden Eve Nakliyat

Hizmetlerimiz

Blog Yazıları

Nazar Evden Eve Nakliyat © 2019 Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım: Özgüweb